nowe-logo-ostrow

Mistrzostwa Ostrowa Wielkopolskiego 2018 - Wyniki końcowe

Opublikowano: 14 maj 2018

Zakończyły się trwające od 9 marca do 11 maja Mistrzostwa Ostrowa Wielkopolskiego Juniorów i Seniorów. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami końcowymi poszczególnych grup.

W grupie OPEN zawody rozegrano na dystansie 9 rund po 1h+15sek. na każdy ruch. Udział wzięło 30 zawodników. Triumfował po raz kolejny wielokrotny mistrz Ostrowa mistrz FIDE Piotr Dudziński, który zawody ukończył z kompletem punktów i wyprzedził o 1,5 punktu Karola Grześka. Na najniższym stopniu podium uplasował się Szymon Pieczewski - 6,5pkt. Kolejne nagrodzone miejsce zajęli jeszcze : Jakub Rosik - 6 pkt, Tomasz Rosik - 5,5 pkt i Piotr Maśliński - 5,5pkt.

Wyniki końcowe Mistrzostw Ostrowa Wielkopolskiego 2018 - grupa OPEN

W Mistrzostwach Ostrowa Wielkopolskiego Juniorów w grupie A - do lat 7 w zawodach na dystansie 9 rund po 30 minut na zawodnika zagrało 10 zawodników. Zwyciężył z kompletem punktów Igor Majcher (OTSz Ostrów), który wyprzedził o punkt Gabrielę Zawadzką (KTS Kalisz) i Jakuba Pabiszczaka (MUKS MDK Śródmieście Wrocław)

Wyniki końcowe Mistrzostw Ostrowa Wielkopolskiego Juniorów 2018 - grupa A - do lat 7

W Mistrzostwach Ostrowa Wielkopolskiego Juniorów w grupie B - do lat 10 w zawodach na dystansie 9 rund po 30 minut na zawodnika uczestniczyło 16 zawodników. Zwyciężyła Weronika Dudzińska - 8 pkt, przed Igorem Szczepaniakiem - 7 pkt i Maksymilianem Wieczorkiem - 6,5 pkt.

Wyniki końcowe Mistrzostw Ostrowa Wielkopolskiego Juniorów 2018 - grupa B - do lat 10

W Mistrzostwach Ostrowa Wielkopolskiego Juniorów w grupie C - do lat 14 w turnieju na dystansie 11 rund tempem 30 minut na zawodnika zagrało 11 zawodników. Zwyciężył z 10 punktami Kamil Grzesiek, który wyprzedził Gabrielę Pieczewską - 7,5 pkt i Krzysztofa Szymczaka - 7,5 pkt.

Wyniki końcowe Mistrzostw Ostrowa Wielkopolskiego Juniorów 2018 - grupa C - do lat 14

W Mistrzostwach Ostrowa Wielkopolskiego Seniorów 60+ w zawodach na dystansie 7 rund po 15 minut na zawodnika udział wzięło 11 zawodników. Zwyciężył z 5,5 pkt Henryk Doba, który dodatkowym wartościowaniem wyprzedził Jerzego Mirskiego i Stanisława Piaseckiego.