nowe-logo-ostrow

Wyniki III GP Szkół 2017/2018 - klasyfikacja po III turniejach

Opublikowano: 07 luty 2018

Pod nieobecność czołowych juniorów Ostrowa którzy w tym czasie walczyli o punkty w Wielkopolskiej Lidze Juniorów odbył się III turniej z cyklu GP szkół podstawowych. Wyniki III Turnieju Grand Prix w Młodzieżowym Domu Kultury, 27 stycznia 2018 roku prezentujemy w drugiej części artykułu. Sędziowali Paweł Dudziński i Damian Sienkiewicz. Gospodarzem imprezy był wicedyrektor MDK Dariusz Kępiński.

Grupa A do lat 7

1  Włodarczyk Wiktor,                1000    5   10.00     5

2  Łukawski Borys,                   1000    3.5  5.75     3

3  Zaradny Nikodem,                  1000    2.5  3.75     2

4  Bartkowiak Kasjan,                1000    2    2.00     2

5  Kostka Magdalena,                 1000    1.5  2.25     1

6  Zasępa Natalia,                   1000    0.5  1.25     0

Grupa do lat 10 (B) i do lat 13 (C)

1  Grzesiek Kamil C,                       1000    6       14.0  21.0     6

2  Szczepaniak Igor B,                     1600    4.5     14.5  23.0     4

3  Nowak Michał B,                         1200    4.5     14.0  20.0     4

4  Piec Krzysztof C,                       1600    4       16.0  23.5     3

5  Pabiszczak Jakub B,                     1400    4       11.5  17.0     4

   Szczepaniak Wiktor C,                   1400    4       11.5  17.0     4

7  Kliber Antoni B,                        1400    3.5     14.5  23.5     3

8  Wieczorek Maksymilian C,                1400    3.5     13.0  20.0     3

9  Maćkowiak Kamil B,                      1000    3.5     13.0  19.5     3

10 Stefaniak Nikola C,                     1250    3.5     12.5  17.5     3

11 Wasielewski Mateusz B,                  1200    3.5     12.0  18.5     3

12 Mruk Wojciech B,                        1200    3       14.0  20.0     3

13 Matuszczak Jakub B,                     1000    3       12.5  18.0     3

14 Żaruk Jerzy B,                          1000    3        9.0  16.5     3

15 Leiński Franciszek B,                   1000    3        6.0  10.5     3

16 Gustowski Dawid B,                      1400    2.5     12.0  19.0     2

17 Jen Olaf B,                             1000    2.5      8.5  14.5     2

18 Wikariak Martin C,                      1000    2       12.5  17.5     2

19 Szymczak Norbert B,                     1000    2       11.5  17.0     2

20 Stefaniak Natalia B,                    1000    1.5     12.0  18.0     1

21 Jankiewicz Patryk B,                    1000    1.5     10.5  16.0     1

22 Kopacki Michał B,                       1000    1.5      9.5  13.5     1

23 Nagięć Szymon B,                        1000    1       11.0  16.0     1

24 Stawik Jan C,                           1000    1       10.0  15.0     1

 

Do klasyfikacji generalnej liczone są trzy najlepsze wyniki - KLASYFIKACJA GENERALNA

Napisz komentarz

0
terms and conditions.

Komentarze