nowe-logo-ostrow

VII Ogólnopolski Turniej Szachów Rodzinnych - Wyniki

Opublikowano: 07 grudzień 2017

3 grudnia w Kaliszu już po raz siódmy odbył się Turniej Szachów Rodzinnych. W imprezie udział wzięło 136 par. Rozegrano 8 rund systemem szwajcarskim po 15 minut na zawodnika. Zwyciężyła para Oskar i Marcin Włodarczyk z Kalisza (14pkt) przed Michałem i Kazimierzem Szydełko z Radkowa (13pkt). Na najniższym stopniu podium uplasował się duet Piotr i Jarosław Bieluszewski z Solca Kujawskiego (13pkt). W imprezie udział wzięło również kilkunastu zawodników z Ostrowa Wielkopolskiego. Najwyżej sklasyfikowana została para Jakub i Tomasz Rosik, która z 11 punktami zajęła 17 miejsce.

Sędzią głównym zawodów był Maciej Sroczyński. W dalszej części prezentujemy zdjęcia z facebooka Szkoły Szachowej Szachmistrz oraz wyniki wszystkich ostrowskich par.