nowe-logo-ostrow

Wielkopolska III i IV Liga Seniorów 2017/2018 - 2 i 3 Runda - Wyniki

Opublikowano: 17 listopad 2017

W niedzielę 12 listopada w Ostrowie Wielkopolskim odbył się zjazd w ramach III i IV Wielkopolskiej Ligi Seniorów. Rozegrano drugą oraz trzecią rundę rozgrywek sezonu 2017/2018. Obie ostrowskie drużyny tym razem zagrały poważnie osłabione. Druga drużyna brakiem Filipa Michalskiego i Adama Pery, trzecia Kacpra Golińskiego i Piotra Zimnego.

W III Wielkopolskiej Lidze Seniorów drużyna gospodarzy zagrała w czteroosobowym składzie. Drużynę reprezentowali : Jakub Rosik, Karol Grzesiek, Adam Niezgódka i Adrianna Jędras. W drugiej rundzie naszym przeciwnikiem była drużyna AZS-u Poznań. Gospodarze wypadli znakomicie. Zwycięstwami zakończyły się trzy pojedynki, a w jednej zanotowano remis. Tym samym nasza drużyna odniosła pierwsze zwycięstwo meczowe w tym sezonie. W kolejnej rundzie naszym przeciwnikiem była drużyna pretendująca do awansu Korona Zakrzewo. Tym razem nie udało wygrać żadnej partii, a najbliżej niespodzianki był Jakub Rosik. Ostatecznie nasz zespół po raz drugi w tym sezonie przegrywa stosunkiem 0:6. Po trzech rundach nasza drużyna z dorobkiem 2 punktów (1 zwycięstwo, 2 porażki) zajmuje 9 miejsce w ligowej tabeli. Kolejny zjazd 7 styczniia w Kościelcu, gdzie naszymi przeciwnikiami będą drużyny Hetmana Konin i Kiełbaski Kościelec.

Wyniki drużyny OTSz II Ostrów Wielkopolski na III Wielkopolskiej Lidze Seniorów 2017/2018 

W IV Wielkopolskiej Lidze Seniorów Gr. B trzecia drużyna OTSz-u zagrała w składzie : Szymon Pieczewski, Dawid Lamek, Krzysztof Szymczak, Tomasz Rosik, Gabriela Pieczewska. W rundzie drugiej przegrywamy z UKS-em Smeczem Konin 1,5:3,5. Zwycięstwo odniósł Tomasz Rosik, zremisowała Gabriela Pieczewska. W rundzie trzeciej również porażka z Gambitem Ślesin 2:3. Zwyciężył Krzysztof Szymczak i Tomasz Rosik. Po trzech rundach trzecia drużyna Ostrowskiego Towarzystwa Szachowego z zerowym dorobkiem punktowym (3 porażki) zamyka ligową tabelę. Kolejny zjazd 7 stycznia w Koninie, gdzie przeciwnikami będą druga i trzecia drużyna Hetmana Konin.

Wyniki drużyny OTSz III Ostrów Wielkopolski na IV WLS gr. B 2017/2018

Napisz komentarz

0
terms and conditions.

Komentarze